![Ο θεριστής Ο θεριστής](https://fotinikefalonia.com/media/tz_portfolio/article/cache/kefalonia-theristis-139_XL.jpg)
Στον κάμπο του Αγίου Γερασίμου, άρχισε ήδη ο θερισμός. Οι μπάλες του σανού περιμένουν κάτω από τον μεσημεριάτικο ζεστό ήλιο του Θεριστή τους κτηνοτρόφους να τις μεταφέρουν στις αποθήκες τους.
Στον κάμπο του Αγίου Γερασίμου, άρχισε ήδη ο θερισμός. Οι μπάλες του σανού περιμένουν κάτω από τον μεσημεριάτικο ζεστό ήλιο του Θεριστή τους κτηνοτρόφους να τις μεταφέρουν στις αποθήκες τους.
©2015-2023 fotinikefalonia.com
Design & Development by Sami Computers - kefalonia.website